چون بلبل مست راه در بستان یافت/روی گل و جام باده را خندان یافت آمد به زبان حال در گوشم گفت/دریاب که عمر رفته را نتوان یافت
خیام
ثبت نام مترجم

کلیدهای کاربردی پدر پولدار

اثر: رابرت کیوساکی

مترجم: منصور بیگدلی

ناشر: بهار سبز

قیمت پشت جلد: 90000 ریال

خرید از سایت ناشر با تخفیف

توضیحات پشت جلد: کمتر کسی است که رابرت کیوساکی نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدرپولدار پدر بی پول را نشناسد. او نویسنده ای توانا در حوزه اقتصاد شخصی و مالی است و تا کنون کتابهای زیادی از او به چاپ رسیده است. این کتاب کلیتی از جدیدترین و کاربردی ترین گفته های ارزشمند او را در اختیار شما قرار می دهد.

با خواندن این مطالب بطور یقین، بینش و راهی برای رها شدن از چرخه زندگی روزمره خواهید یافت. هدف گذاری و برنامه ریزی را می آموزید و گام در راه موفقیت می گذارید. فارغ از اینکه با مشکلات مالی دست و پنج نرم می کنید یا می خواهید اوضاع مالی خود را بهبود دهید، مدیریت پول را می آموزید. روش هایی برای رها شدن از بدهی ها و اقساط خود را یاد می گیرید و سرانجام نکاتی را می آموزید که در باور عامه مردم درست پنداشته شده اند حال آنکه در دنیای امروز نادرست هستند. در نتیجه آماده پاگذاشتن در مسیر ثروتمند شدن می شوید.

اگر به موفقیت مالی خود می اندیشید، این همان کلیدی است که بدان نیاز دارید و با خواندن و عمل کردن به آن بدون شک تغییری شگرف درزندگی شما پدیدار می شود.